پنجره ی کلاس ما

کلاس ما، بهترین کلاس دنیا

1- از همان ابتدا معلم هر چه می گوید شما تکرار کنید و روی آنها تأکید کنید بی خودی هم سرتان را تکان دهید. با این روش معلم را دق مرگ می کنید. حتی این روش طلایی تا مقاطع بالاتر یعنی در دانشگاه و برای اساتید محترم هم کارساز است.

2- یک چیز مهم روز امتحان در کلاس گم شود. مثلا تخته پاک کن. اگر دفتر نمره باشد که حرف ندارد. آن روز همه چیز لغو می شود. از همه مهمتر اینکه اعصاب معلم خورد می شود.


3- اگر آن روز یک امتحان بسیار بسیار مهم دارید که معلم قبلا خیلی تأکید داشته است حتما آن روز امتحان می گیرد، قبل از آغاز امتحان با یک تبانی دسته جمعی همگی مرتبا در مورد مباحث درس از معلم سوال بپرسید. آنقدر سوال های نامربوط بپرسید جوری که معلم احساس کند شما بدجوری در آن درس تعطیل هستید و خودش کم کم به این نتیجه برسد که امتحان نگیرد. این روش از آن روش هایی است که تا سال های سال کاربرد دارد حتی در دانشگاه.(برا خانوم نوری خوبه)

4- جلوی معلمتان از معلم سال قبل تعریف کنید. برای حرص درآوردن بسیار روش خوبیست. البته توصیه می شود که این کار را آخر سال انجام دهید چون اول سال ممکن است کار دستتان بدهد و تا آخر سال معلمتان چشم دیدن شما را نداشته باشد.(جلوی خانوم صالحی عالیه)


5- موقعی که معلم مشغول نوشتن مطالب روی تخته است پشت سرش شکلک درآورید تا در کلاس همهمه شود. تا معلم برگشت همگی بچه های خوبی شوید. بدجوری اعصاب معلم را به هم می ریزد. یادش می رود چه می خواست درس بدهد.

6- کشیدن نقاشی هایی که شبیه معلمتان هست خیلی کارساز است. البته می شود به صورت ناشناس با گچ روی دیوار این نقاشی ها را کشید. بدجوری معلم را درگیر می کند و اعصابش را به هم می ریزد. مثلا کشیدن میمونک چی توز برای معلمی که یک شباهت هایی دارد دیگر! این هم تجربه شده است و تا مدتها یک معلم را حسابی سر کار گذاشت!

بقیشو بعدا میذارم
زهرا


[ یکشنبه 25 اسفند 1392 ] [ 12:28 ب.ظ ] [ یکی از دیونه های کلاس(زهی) ]

[ نظرات() ]


[ پنجشنبه 15 اسفند 1392 ] [ 08:35 ب.ظ ] [ یکی از دیونه های کلاس(زهی) ]

[ نظرات() ]


تو شیرینی با نمك ترین ترانه هامی.............
.............
............
...........
.........
........
......
.....
....
...
..
.
(آهنگ شیرین /احسان خواجه امیری)

به نظرتون من سرمو كجا بكوبم بهتره؟


[ چهارشنبه 14 اسفند 1392 ] [ 04:25 ب.ظ ] [ ریحانه ]

[ نظرات() ]


برییییییییییییییییییییییییییییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[ پنجشنبه 1 اسفند 1392 ] [ 08:37 ب.ظ ] [ پگاه ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات